Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

Birimler / E-Posta Adresleri

Genel Sekreterlik genelsekreterlik@erbakan.edu.tr
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı oidb@erbakan.edu.tr
İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı imidmuhasebe@erbakan.edu.tr
Personel Daire Başkanlığı konyapdb@erbakan.edu.tr
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı saglik@erbakan.edu.tr
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bim@erbakan.edu.tr
Strateji Daire Başkanlığı strateji@erbakan.edu.tr
Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı kutuphane@erbakan.edu.tr
Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı yapi@erbakan.edu.tr
Hukuk Müşavirliği hukukmusavirligi@erbakan.edu.tr
   

Fakülteler

 
Meram Tıp Fakültesi mtip@erbakan.edu.tr
Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi akef@erbakan.edu.tr
Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi ilahiyat@erbakan.edu.tr
Diş Hekimliği Fakültesi dis@erbakan.edu.tr
Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi sbbf@erbakan.edu.tr
Siyasal Bilgiler Fakültesi siyasal@erbakan.edu.tr
Hukuk Fakültesi hukukf@erbakan.edu.tr
Mühendislik Mimarlık Fakültesi mmfdekanlik@erbakan.edu.tr
Güzel Sanatlar Fakültesi gsf@erbakan.edu.tr
Turizm Fakültesi tfdekanlik@erbakan.edu.tr
Fen Fakültesi  fendekanlik@erbakan.edu.tr
Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi hubf@erbakan.edu.tr
Uygulamalı Bilimler Fakültesi ubf@erbakan.edu.tr
Ereğli Eğitim Fakültesi eregliegitim@erbakan.edu.tr
Ereğli Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi emdogabilimleri@erbakan.edu.tr
Sağlık Bilimleri Fakültesi saglikdekanlik@erbakan.edu.tr
Seydişehir Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi seydisehirmuh@erbakan.edu.tr
   

Yüksekokullar

 
Meram Meslek Yüksek Okulu merammyo@erbakan.edu.tr
Adalet Meslek Yüksek Okulu adalet@erbakan.edu.tr
Ereğli Adalet Meslek Yüksek Okulu eadaletmyo@erbakan.edu.tr
Ereğli Kemal Akman Meslek Yüksekokulu ereglimyo@erbakan.edu.tr
Seydişehir Meslek Yüksekokulu seydisehirmyo@erbakan.edu.tr
Yabancı Diller Yüksekokulu ydyo@erbakan.edu.tr
   

Enstitüler

 
Eğitim Bilimleri Enstitüsü ebil@erbakan.edu.tr
Fen Bilimleri Enstitüsü fenbil@erbakan.edu.tr
Sağlık Bilimleri Enstitüsü sagbilens@erbakan.edu.tr
Sosyal Bilimler Enstitüsü sosbil@erbakan.edu.tr
   

Koordinatörlükler

 
BAP Koordinatörlüğü bap@erbakan.edu.tr
Erasmus Koordinatörlüğü erasmus@erbakan.edu.tr
Farabi Koordinatörlüğü farabi@erbakan.edu.tr
Mevlana Değişim Koordinatörlüğü mevlana@erbakan.edu.tr
ÖYP Kurum Koordinatörlüğü oyp@erbakan.edu.tr