Akademik ve İdari Personelimiz Kayak Etkinliğinde Buluştu

16.02.2024
Sağlık, Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Sportif Faaliyetler Topluluğu tarafından akademik ve idari personelimize yönelik “Kayseri Erciyes Kayak Etkinliği” düzenlendi.

İki gün süren “Kayseri Erciyes Kayak Etkinliği”ne 151 personelimiz katıldı. Programda ilk olarak uzman kayak eğitmenleri tarafından kayak sporunun tanıtımı yapıldı ve ardından kayak eğitimine geçildi. Eğitim ve kayak esnasında renkli görüntüler ortaya çıktı.Etkinlik kapsamında; Kayseri il merkezinde bulunan tarihi ve kültürel alanlar, Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün görevlendirdiği rehber eşliğinde gezildi.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Salih Zeki İnce; daha önce rafting, yamaç paraşütü, tüplü dalış, doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteler düzenlediklerini belirterek, “Başkanlık olarak üniversitemizde sportif ve kültürel faaliyetlerin sayı ve kalite olarak her geçen gün artması için gayret gösteriyoruz. Söz konusu kayak etkinliğinde de personelimiz birçok güzel an yaşadı ve gezi hiçbir sorun yaşanmadan tamamlandı. Bundan sonra da personelimize ve öğrencilerimize yönelik farklı sportif ve kültürel etkinliklerimiz devam edecek” dedi.


 
Paylaş