Üniversitemizden Türkiye Ulusal Ajansına Önemli Ziyaret

21.12.2023
Dış İlişkiler Genel Koordinatörlüğü

Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Kahraman, Üniversitemiz Dış İlişkiler Genel Koordinatörlüğü ve Erasmus Ofisi yetkilileri ile çeşitli konularda bilgi ve görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Türkiye Ulusal Ajansını ziyaret etti.

Yeni dönem Erasmus başvuru süreçlerinin görüşüldüğü ve Üniversitemizin uluslararası alandaki kurumsal tanıtımını güçlendirmek için düzenlenen toplantıda, Üniversitemizin merkezi projeler bağlamında uzun vadedeki hedefleri vurgulandı. Üniversitemiz ve Türkiye Ulusal Ajansı yetkilileri, ortaya konan hedeflere ulaşma konusunda bir yol haritası belirledi.

Uluslararası iş birlikleri ve Erasmus programlarına katılım açısından önemli olan ziyarette, yeni dönem Erasmus başvuru süreçleri ve bu süreçlerin Üniversitemiz açısından etkileri derinlemesine ele alındı.

Ziyaret programı ile ilgili konuşan Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Kahraman, “Üniversitemiz, uluslararası ilişkiler alanında öncü bir rol oynamaya devam ederken, bu tür ziyaretlerle mevcut ve potansiyel iş birliklerini daha da ileri taşımayı hedeflemektedir. Bu buluşma, aynı zamanda üniversitemizin Türkiye Ulusal Ajansı ile süregelen iş birliklerini pekiştirmesine ve gelecekteki etkileşimleri artırmasına olanak tanımaktadır. Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker Astarcı ve program yetkililerine nazik misafirperverlikleri için teşekkürlerimizi sunarız” dedi.
Paylaş
HABERLER