TR | EN

7. Geleneksel Spor Şenlikleri Basketbol Fikstür Bilgileri

- Üniversitemiz 7. Geleneksel Spor Şenlikleri kapsamında  Basketbol (Erkek) müsabakaları 22.04.2019 - 30.04.2019 tarihleri arasında oynanacaktır. Müsabakalar eleme usülü ile oynanacaktır.

- Basketbol Müsabakalarının oynanmasına daha uygun salon temin edildiğinden fikstürde değişiklik yapılmıştır.

- Spor Şenliği süresince uygulanacak kuralların da yer aldığı yarışma talimatı aşağıda sunulmuştur. Turnuvaya katılacakların yarışma talimatını dikkatlice okuması önemle rica olunur. Yarışma Talimatında yer alan her hususun dikkate alınması Spor Şenliğinin sağlıklı ve verimli yürütülmesi açısından önem arz etmektedir.

- Turnuvada yer alacak her sporcu öğrencinin Sağlık Raporu alması sunması zorunludur. Sağlık Raporu olmadığı halde müsabakalara katılanların sorumlulukları ilgili Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu yönetimi, idareci/antrenörüne aittir. 

- Turnuvaya katılan takımların idarece onaylı Kafile Listesi ve Takım Listesini sunması zorunludur.

- Turnuvaların oynanacağı okul içerisinde sigara içilmesi kesinlikle yasaktır. Sporcu öğrencilerin ve Seyirci öğrencilerin bu konudaki sorumluluğu ilgili Fakülte/Yüksekokulu/Meslek Yüksekokuluna aittir. Bu konuda hassassiyet gösterilmesi önemle rica olunur. Aksi durumda turnuvaların oynandığı  spor salonunu kullanım hakkımız sona erecek ve müsabakalar oynanamayacaktır. 

- Turnuva Fikstüründe çok zorunlu durumlar dışında herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.

- Müsabakalara katılacak takımlar ilgili Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu hizmet binası önünden, müsabakalar başlamadan 1 saat önce alınıp müsabakaların oynanacağı salona, müsabaka bitiminde de Kültürpark otobüs duraklarına bırakılacaktır. Servis sadece müsabakalarda yer alacak sporcu öğrenci, idareci ve antrenörler için tahsis edilecek, yeterli sayıda otobüs/servis mevcut olmadığından müsabakalara seyirci olarak katılacaklar için servis temin edilemeyecektir.  

- Seydişehir Yerleşkesi katılamayacağını bildirdiğinden fikstür yeniden oluşturulmuştur.

- Satranç ve Masa Tenisi (Erkek-Bayan) Turnuvaları için duyuru ayrıca yapılacaktır.

- Fikstür aşağıdaki gibidir:

YARIŞMA TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ.