TR | EN

Abone Veritabanı - UpToDate Advanced

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında, 6500’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 10.500’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir. UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.

 

UpToDate® Advanced™, klinik kararlara yönelik hasta odaklı bir yaklaşım sunarak, tedavi farklılıklarının azaltılmasına, ve tedavi aşamasında hasta sonuçlarının iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır.

UpToDate Advanced ile, klinisyenler; UpToDate® Pathways ve Lab Interpretation™ uygulamalarını, uygun tarama, tanısal test, tedavi ve yatan hastanın desteklenmesi amacıyla, farklı temas noktalarında

kullanabilmekte, Pathways ve Lab Interpretation yaygın tıbbi durumlara ve tedavi farklılıkları gösteren tıbbi durumlara da hitap etmektedir.

 

MOBIL /UZAKTAN ERISIM

UpToDate  klinik karar destek sistemine uzaktan erisim (ev/ofis/cep telefonlarinizdan, mobil cihazlardan ) saglamak uzere erisim detaylariniz ve ozet bilgiler asagida yer almaktadir: 

UpToDate Mobil Erişim

Kayıt işlemi:

1. UpToDate’e giriniz www.uptodate.com/online
2. Ana sayfanın üstünde yer alan Log-in/Register sekmesine tıklayınız.
3. UpToDate kayıt sayfası üzerinde kendinize ait kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturunuz
4. Kayıt işleminiz bittikten sonra UpToDate Mobil Aplikasyonun nasıl yüklendiği bilgisini içermekte olan bir onay maili e-posta adresinize gönderilecektir.

Kisisel hesabiniza 90 gunde bir kez kurum bilgisayarlarindan www.uptodate.com/online adresi uzerinden Log In/Giris yapmak gerekmektedir. Yapilan her girisden sonra erisim suresi otomatik olarak 90 gun uzamaktadir. 

UpToDate aplikasyonunu mobil cihazlariniza indirerek kullanabilirsiniz. 

iPhone/iPad mobil cihazlarina aplikasyon indirmek icin App Store ‘a girip “UpToDate” yazarak taratiniz. 

Android tabanli mobil cihazlar icin Google Play Store’a girip “UpToDate” yazarak taratiniz.