Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinde Mezuniyet Heyecanı Yaşandı
30.06.2019

Mevlana Kültür Merkezi Sema Salonunda gerçekleşen mezuniyet törenine Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Oğuz Doğan, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Üniversitemiz Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Emin Aydın, akademisyenler ve öğrenci aileleri katıldı.

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Emin Aydın, “Bizlere emanet ettiğiniz en kıymetli varlığınız olan evlatlarınızı bugün büyük bir gurur ve sevinçle mühendis ve mimarlar olarak mezun ediyoruz.” dedi.

Konuşmasında öğrencilere seslenen Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Doğan ise, “Büyük bir ailenin mensuplarısınız. Bundan sonra Necmettin Erbakan Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi mezunu olarak yolunuza devam edeceksiniz ve eminim ki bu ismi layıkıyla taşıyacaksınız. Size inanıyor ve güveniyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından program Klasik Türk Müziği dinletisiyle devam etti. Daha sonra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Doğan tarafından fakülte birincisi Hakan Erdeş’e başarı belgesi ve plaket verildi.

Tören, tüm öğrencilere diplomalarının verilmesinin ardından kep atılmasıyla sona erdi.