Sağlık, Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı
20.08.2020

ONLİNE DART TURNUVASI FİKSTÜRÜ

TOP 128       TARİH SAAT
  Mehmet İncesu vs BAY    
  HURİYE EVLENDİ vs BAY    
  Emrecan Balen vs BAY    
  İbrahim Akbaş vs BAY    
  Dilaver Urbaş vs BAY    
  Mehmet Büyükdede vs BAY    
  H.Çağrı Bedirhan vs BAY    
  Muhammet Şahin vs BAY    
  Ruhican Alkın vs BAY    
  Sultan Aydın vs BAY    
  Alperen Sungur vs BAY    
  Şeyma Akın vs BAY    
  Fatmanur Takı vs BAY    
  Hasan YEGÜL vs BAY    
  Özlem Şener vs BAY    
  Hüseyin AY vs BAY    
  Gizem S. Emrullahoğlu vs BAY    
İLK TUR MAÇLARI        
1.MAÇ Özlem Şener vs YUSUF DURAN 20.08.2020 11:00-14:30
2.MAÇ Alper B. Buğdayci vs İdris Yeni 20.08.2020 11:00-14:30
3.MAÇ RamazanArifÖzbay vs Salih samet Ökten 20.08.2020 11:00-14:30
4.MAÇ Salih Zeki ince vs Öznur Güngör  20.08.2020 11:00-14:30
5.MAÇ Fetullah Karakuzu vs Damla Aslan 20.08.2020 11:00-14:30
6.MAÇ Hamza Özsaraç vs Ömer Ali Anlar 20.08.2020 11:00-14:30
7.MAÇ safa boztas vs Rıdvan Alp 20.08.2020 11:00-14:30
8.MAÇ DERYA TOKBAŞ vs Mustafa Akarsu 20.08.2020 11:00-14:30
9.MAÇ Afife Serra Tümer vs Kenan Türkoğlu 20.08.2020 11:00-14:30
10.MAÇ Lokman Dikmen vs Hüseyin Koç 20.08.2020 11:00-14:30
11.MAÇ Fatmanur İPEK vs Selim YENİÇIKTI 20.08.2020 11:00-14:30
12.MAÇ Y. EMRE BOSTANCI vs İsmail Tunca 20.08.2020 11:00-14:30
13.MAÇ Kemal KULOĞLU vs Mustafa Alpaslan 20.08.2020 11:00-14:30
14.MAÇ Ali Özsoy vs Ayşedudu KORKMAZ 20.08.2020 11:00-14:30
15.MAÇ Emirhan Aras vs Mehmet ŞEREF 20.08.2020 11:00-14:30
16.MAÇ Ahmet ER vs Ali Ataseven 20.08.2020 11:00-14:30
17.MAÇ Mevlüt Şahin vs Tahir Büyükemmeci 20.08.2020 11:00-14:30
18.MAÇ M.Sonay Ertabak vs Raad Hasan AL-galal 20.08.2020 11:00-14:30
19.MAÇ FATİH ÇEPNİ vs Mehmet Vadioğlu 20.08.2020 11:00-14:30
20.MAÇ MESUT DEMİR vs GÖKHAN GÖKTEKİN 20.08.2020 11:00-14:30
21.MAÇ AKGÜN AK vs OĞUZHAN ŞEKERCİ 20.08.2020 11:00-14:30
22.MAÇ GÖKHAN BOZBAŞ vs HASAN YAVUZ 20.08.2020 11:00-14:30
23.MAÇ Veysel Selman vs Ahmet Sıtkı Ermiş 20.08.2020 11:00-14:30
24.MAÇ Arif Hatipoğlu vs Ahmet Er 20.08.2020 11:00-14:30
25.MAÇ Ahmet Gülcan vs Semiha Özel 20.08.2020 14:30-17:00
26.MAÇ ÖZLEM KOCAOĞLU vs Mustafa Güney 20.08.2020 14:30-17:00
27.MAÇ MEHMET M. ŞEN vs Fethullah KARAKUZU 20.08.2020 14:30-17:00
28.MAÇ MEHMET VADİOĞLU vs FATMA B. UVAT 20.08.2020 14:30-17:00
29.MAÇ Mehmet ŞEREF vs MEVLÜT ŞAHİN 20.08.2020 14:30-17:00
30.MAÇ MERVE ELMAS vs İsmail Şehne  20.08.2020 14:30-17:00
  GÜLAY ARIKAN vs BAY    
  DİLAVER URBAŞ vs BAY    
  Baki Doğan vs BAY    
  Mustafa Emre Çınar vs BAY    
  Didem Kapanşahin vs BAY    
  Hamza Demirtaş vs BAY    
  Ecir Sert vs BAY    
  Abdüssamet Bayram vs BAY    
  Engin Bozacı vs BAY    
  Doğukan Harman vs BAY    
  isa yıldız vs BAY    
  Emine KUMRU vs BAY    
  Furkan kocadağ vs BAY    
  Mustafa Can Ertürk vs BAY    
  Atalay şener vs BAY    
  Velid Kırtan vs BAY    
  GAMZE ŞENYIL vs BAY    
2.TUR          
31.MAÇ YUSUF DURAN vs Mehmet İncesu 20.08.2020 14:30-17:00
32.MAÇ İDRİS YENİ vs HURİYE EVLENDİ 20.08.2020 14:30-17:00
33.MAÇ SALİH SAMET ÖKTEN vs Emrecan Balen 20.08.2020 14:30-17:00
34.MAÇ SALİH ZEKİ İNCE vs İbrahim Akbaş 20.08.2020 14:30-17:00
35.MAÇ DAMLA ASLAN vs Dilaver Urbaş 20.08.2020 14:30-17:00
36.MAÇ ÖMER ALİ ANLAR vs Mehmet Büyükdede 20.08.2020 14:30-17:00
37.MAÇ SAFA BOZTAŞ vs H.Çağrı Bedirhan 20.08.2020 14:30-17:00
38.MAÇ DERYA TOKBAŞ vs Muhammet Şahin 20.08.2020 14:30-17:00
39.MA. AFİFE SERRA TÜMER vs Ruhican Alkın 20.08.2020 14:30-17:00
40.MAÇ LOKMAN DİKMEN vs Sultan Aydın 20.08.2020 14:30-17:00
41.MAÇ FATMANUR İPEK vs Alperen Sungur 20.08.2020 14:30-17:00
42.MAÇ İSMAİL TUNCA vs EMİNE KUMRU 20.08.2020 14:30-17:00
43.MAÇ Kemal KULOĞLU vs Fatmanur Takı 20.08.2020 14:30-17:00
44.MAÇ AYŞE DUDU KORKMAZ vs Hasan YEGÜL 20.08.2020 14:30-17:00
45.MAÇ EMİRHAN ARAS vs Özlem Şener 20.08.2020 14:30-17:00
46.MAÇ ALİ ATASEVEN vs Hüseyin AY 20.08.2020 14:30-17:00
47.MAÇ MEVLÜT ŞAHİN vs Gizem S. Emrullahoğlu 20.08.2020 14:30-17:00
48.MAÇ M.SONAY ERKABAK vs GÜLAY ARIKAN 20.08.2020 14:30-17:00
49.MAÇ MEHMET VADİOĞLU vs DİLAVER URBAŞ 20.08.2020 14:30-17:00
50.MAÇ MESUT DEMİR vs Baki Doğan 20.08.2020 14:30-17:00
51.MAÇ AKGÜN AK vs Mustafa Emre Çınar 20.08.2020 14:30-17:00
52.MAÇ HASAN YAVUZ vs Didem Kapanşahin 21.08.2020 10:00-12:00
53.MAÇ VEYSEL SELMAN vs Hamza Demirtaş 21.08.2020 10:00-12:00
54.MAÇ AHMET ER vs Ecir Sert 21.08.2020 10:00-12:00
55.MAÇ SEMİHA ÖZEL vs Abdüssamet Bayram 21.08.2020 10:00-12:00
56.MAÇ MUSTAFA GÜNEY vs Engin Bozacı 21.08.2020 10:00-12:00
57.MAÇ RAKİP YOK vs Doğukan Harman 21.08.2020 10:00-12:00
58.MAÇ FATMA BÜSRA UVAT vs isa yıldız 21.08.2020 10:00-12:00
59.MAÇ MEHMET ŞEREF vs Şeyma Akın 21.08.2020 10:00-12:00
60.MAÇ MERVE ELMAS vs Furkan kocadağ 21.08.2020 10:00-12:00
61.MAÇ Mustafa Can Ertürk vs Atalay şener 21.08.2020 10:00-12:00
62.MAÇ Velid Kırtan vs GAMZE ŞENYIL 21.08.2020 10:00-12:00
           
SON 32          
62.MAÇ YUSUF DURAN vs İDİRİS YENİ 21.08.2020 10:00-12:00
63.MAÇ SALİH SAMET ÖKTEN vs İBRAHİM AKBAŞ 21.08.2020 10:00-12:00
64.MAÇ DİLAVER URBAŞ vs ÖMER ALİ ANLAR 21.08.2020 10:00-12:00
65.MAÇ H.ÇAĞRI BEDİRHAN vs DERYA TOKBAŞ 21.08.2020 10:00-12:00
66.MAÇ HAFİFE SERRA TÜMER vs LOKMAN DİKMEN  21.08.2020 10:00-12:00
67.MAÇ FATMANUR İPEK vs EMİNE KUMRU 21.08.2020 12:00-14:30
68.MAÇ KEMAL KULOĞLU vs AYŞE DUDU KORKMAZ 21.08.2020 12:00-14:30
69.MAÇ ÖZLEM ŞENER vs HÜSEYİN AY 21.08.2020 12:00-14:30
70.MAÇ MEVLÜT ŞAHİN vs GÜLAY ARIKAN 21.08.2020 12:00-14:30
71.MAÇ MEHMET VADİOĞLU vs MESUT DEMİR 21.08.2020 12:00-14:30
72.MAÇ AKGÜN AK vs HASAN YAVUZ 21.08.2020 12:00-14:30
73.MAÇ VEYSEL SELMAN vs AHMET ER 21.08.2020 12:00-14:30
74.MAÇ SEMİHA ÖZEL vs MUSTAFA GÜNEY 21.08.2020 12:00-14:30
75.MAÇ DOĞUKAN HARMAN vs FATMA BÜSRA UVAT 21.08.2020 12:00-14:30
76.MAÇ ŞEYMA AKIN vs FURKAN KOCADAĞ 21.08.2020 12:00-14:30
77.MAÇ MUSTAFA CAN ERTÜRK vs VELİD KIRTAN 21.08.2020 12:00-14:30
SON 16         12:00-14:30
78.MAÇ 62.MAÇIN GALİBİ vs 63.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 12:00-14:30
79.MAÇ 64.MAÇIN GALİBİ vs 65.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 12:00-14:30
80.MAÇ 66.MAÇIN GALİBİ vs 67.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 12:00-14:30
81.MAÇ 68.MAÇIN GALİBİ vs 69.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 12:00-14:30
82.MAÇ 70,MAÇIN GALİBİ vs 71.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 12:00-14:30
83.MAÇ 72.MAÇIN GALİBİ vs 73.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 12:00-14:30
84.MAÇ 74.MAÇIN GALİBİ vs 75.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 12:00-14:30
85.MAÇ 76.MAÇIN GALİBİ vs 77.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 12:00-14:30
ÇEYREK FİNAL        
86.MAÇ 78.MAÇIN GALİBİ vs 79.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 15:00-16:00
87.MAÇ 80.MAÇIN GALİBİ vs 81.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 15:00-16:00
88.MAÇ 82.MAÇIN GALİBİ vs 83.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 15:00-16:00
89.MAÇ 84.MAÇIN GALİBİ vs 85.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 15:00-16:00
YARI FİNAL     21.08.2020 15:00-16:00
90.MAÇ 86.MAÇIN GALİBİ vs 87.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 15:00-16:00
91.MAÇ 88.MAÇIN GALİBİ vs 89.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 15:00-16:00
FİNAL       21.08.2020 15:00-16:00
92.MAÇ 90.MAÇIN GALİBİ vs 91.MAÇIN GALİBİ 21.08.2020 15:00-16:00