Yüksekokul Sekreteri

1972 Seydişehir / Ortakaraören Kasabası’nda doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Ortakaraören Kasabası’nda tamamladı. 1989 Seydişehir Endüstri Meslek Lisesi, 1990-1992 Limme Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Aşçılık Bölümünü bitirdi. Aynı zamanda 1990-1993 yılları arasında Uluslararası otellerde Sıcak ve Sosiyer Demi Şef olarak çalıştı. 1995 Yılında İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünde göreve başlayıp 20 yıl farklı birimlerde görev yaptı. 2002 AÜ İktisat Fakültesi İktisat Bölümü 2015 Necmettin Erbakan Üniversitesi  Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi – Yerel Yönetim ve Siyaset bölümünden Yüksek Lisansını tamamladı. Kamu Yönetimi Yerel Yönetimler Üzerinde Sayıştay Denetimi konulu Bitirme Tez-Projesi olarak çalışmasını tamamladı.

***Güvenlik Hizmetleri, ***Toplumsal Olaylar, ***Öğrenci olayları, ve faaliyetleri ***Basın Yayın, Fikir ve Sanat Eserleri, ***Avrupa Birliği & Türkiye Eş Fikri Mülkiyet ve Sınai Hakları Uygulamaları, Marka&Patent hk. Uzman Eğiticilik *** Siyasi Parti Faaliyetleri *** Dernekler-STK işbirliği ilgili birimlerde çalışmalar yapmıştır.

Taekwon-do Siyah Kuşak 2. Dan olup, aynı zamanda;

  1. Taekwondo Milli Ulusal Hakem - Antrenör
  2. Jiu-jitsu Milli Ulusal Hakem – Antrenör
  3. Satranç Federasyonu Eğitici Antrenör.
  4. Dart 1. Kademe Antrenörlüğü bulunmaktadır.

Halen Ulusal Milli Taekvon-do Hakemliğine devam etmektedir. 2007-2011 Kamu Güvenliği Müst. Bağlı Konya İl Toplumla İlişkiler Birimi yetkilisi olarak (Şimdiki ismi İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü) Bakanlık onaylı çalıştı.)

2015 Haziran ayı itibariyle Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir Sağlık Hizmetleri Yüksekokul Sekreteri olarak göreve başladı. 2018 Yılı Mart ay’ı itibariyle asaleten Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Yüksekokul Sekreteri olarak atanmış olmakla, Halen Necmettin Erbakan Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı asaleten  ve Adalet Meslek Yüksekokulu Sekreteri olarak görevini yürütmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.