TR | EN

Personel

Merkezimizde 1 psikolojik danışman ve 2 psikolog görev yapmaktadır.

Nilgün YAMANER / Psikolojik Danışman

İlk, orta ve lise eğitimini Konya’ da tamamladı. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesinde lisans Eğitimini Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde Yüksek lisans Eğitimini tamamladı. 2001-2010’ da Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtkur Kurumunda idareci olarak çalıştı. 2010-2015’ da Selçuk Üniversitesinde Psikolojik Danışman, Şube Müdürü ve idareci olarak görev yaptı. 22 Haziran 2015’de Necmettin Erbakan Üniversitesi Aile ve Gençlik Uygulama ve Araştırma Merkezindeki görevine başladı.

 

F. Beyza YEŞİLDAŞ / Psikolog

09.02.1987 yılında İzmir’de doğmuştur. 2011 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Ufuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2012 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde psikolog olarak göreve başlamıştır. 2015 Mart ayından itibaren görevine Aile ve Gençlik Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde devam etmektedir.

 

Mehmet KAVAKLI / Psikolog                                                                               

1992 yılında İzmit’te doğdu. 2014 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldu. 24 Aralık 2014 tarihinde Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde psikolog kadrosunda göreve başlayan KAVAKLI, halen Necmettin Erbakan Üniversitesi Aile ve Gençlik Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde görevine devam etmektedir.